Ремонт державних приміщень

Соціальна програма «НКМЗ для Краматорська» орієнтована на капітальні ремонти, перш за все, приміщень шкіл та дитячих садів, ремонти в яких не проводилися протягом 20-40 років.
У 2017 були проведені ремонти спортивних і музичних залів, їдалень і харчоблоків з оснащенням дорогим за вартістю обладнанням, санвузлів і систем каналізації, часткова заміна вікон установ освіти, в т.ч. у двадцяти двох ЗОШ з 31, трьох школах мистецтв, 34 дитячих садках, двох ПТУ, трьох сирітських установах. До програми увійшли також ремонт і оснащення обладнанням і меблями комп'ютерних класів ЗОШ. Ряд класів оснащені меблями і навчальним обладнанням; замінена на сучасну систему освітлення спортивних залів і навчальних кабінетів. Цей підрозділ програми складався з урахуванням побажань управління освіти міськради.
В міськлікарні №1,2,3 Краматорська поставлено складне медичне обладнання, в т.ч. стаціонарний апарат УЗД DC-70 (з витратними матеріалами), портативний УЗД-апарат і аероінсоляційний комплекс Фенікс-МС для лікування опікових хворих. Значно поліпшилося медичне обслуговування населення. Комплекс УЗД DC-70 - єдиний в Донецькій області.
Фактична вартість робіт – 24 761 580,18 грн.
Створення сучасних комфортних умов для забезпечення навчального процесу в ЗОШ, виховання дітей дошкільного віку в дитячих садах.
Тривалість результатів - не менше 15 років.
Придбано сучасне обладнання, застосовані сучасні матеріали.